Böbrek Kanseri Ameliyatı
MEDİ-KİM - Tıbbi ve Estetik Cihazlar
MEDİ-KİM - Tıbbi ve Estetik Cihazlar

SPA MARINE PRIVILEGE

KAİNATLA EŞZAMANLI SPA TERAPİLERİ
En seçkin Spalar için, tamamen zindelik yaratan benzersiz duygularla keyif almak için en özel terapiler. Görkemli yapıları ve davetkar kokularından, altın ve inci yansımalarına kadar, her detayı olağanüstü dikkatle hazırlanan ürünler.
privilege
Güneşin enerjisi ve Ayın sükuneti.
Ay ve güneşin kainat ve denizler üzerindeki ritminden ilham alan, SPA MARINE PRIVILEGE serisi, muhteşem davetkar bakımlar, güzelliğin korunması ve benzersiz deneyimlerden zevk alma olanağı sunan iki terapi içerir:   

• GOLD SPA THERAPY
Cildi incecik altın bir duvak gibi saran, deniz orijinli altın yosuna dayanan, cazibe ve ince bir zevk kazandıran yeniden canlandırıcı vücut terapisi. İki ürün: Gold Star Wrap ve Gold Star Nectar.

• PEARL SPA THERAPY
Sihir ve şehvet ışıyan terapi; cildi nemlendirir, pürüzsüzleştirir, sıkılaştırır ve muhteşem sedef parlaklığı ile sarar. Zevkli bir yüz bakımı ile hoş bir vücut bakımını birleştirir. 

SPA PEARL VÜCUT TERAPİSİ Pearl Essence Powder, Pearly Essence, White Pearly Wrap ve Black Pearly Wrap ürünlerini kapsar. SPA PEARL YÜZ TERAPİSİ ise Pearl Essence Powder, Pearly Essence ve Black Pearly Wrap ürünlerinden oluşur.
 
SPA MARINE PRIVILEGE SERİSİ GOLD SPA TERAPİ ÜRÜNLERİ
priv-gold 3 GOLD STAR WRAP
Cildi güzel bir ışıltıyla kaplayan altın vücut maskesi.

GOLD STAR NECTAR
Tüm vücutta uygulamayı kolaylaştıran zengin kremsi yapısı ile mükemmel masaj emülsiyonu. 
 
SPA MARINE PRIVILEGE SERİSİ PEARL SPA TERAPİ ÜRÜNLERİ
priviliege 2 PEARL ESSENCE POWDER
Pearl Essence Powder yüz ve vücut cildini olağanüstü cazip ve zevkli bir şekilde nemlendirir ve ovalar. 

WHITE PEARLY WRAP
Beyaz sedefe dayanan vücut maskesi, cildi sedef ışıltısıyla kaplar ve nemlenmesini, esneklik kazanmasını ve sıkılaşmasını arttırmaya yardımcı olur.

PEARLY ESSENCE SERUM
Sedef özütü ile formüle edilen konsantre serum, yüz cildinin nemlenmesini ve tonlanmasını arttırmaya yardımcı olur.  

BLACK PEARLY WRAP
Yüzü sedef parlaklığıyla kaplayan ve aynı zamanda, nemsizliğe, gevşekliğe ve cilt yorgunluğuna karşı rol oynayan yüz maskesi. 


SPA MARINE PRIVILEGE BUTIK ÜRÜNLER
rad-gold 1 RADIANCE GOLD
Çekici altın ışıltısıyla cildi saran, cildin nemlenmesini ve beslenmesini güçlendiren ve premature yaşlanma belirtilerini önleyen, kadifemsi vücut losyonu.