Böbrek Kanseri Ameliyatı
MEDİ-KİM - Tıbbi ve Estetik Cihazlar
MEDİ-KİM - Tıbbi ve Estetik Cihazlar

VENUS FREEZE (MP)² Teknolojisi ve Üstünlükleri

venus-1-numara


 

Venüs Freeze Medikal Estetik deneyimler sunar

Venüs Freeze müşterilerin beklentilerine hitap eden ve sonuçlarınızın başarısını arttıran kapsamlı güvenilir, basit ve ekonomik bir cihazdır. Temeli (MP)2 teknolojisine dayanan Venüs Freeze patentli “Pulslu Manyetik Alan” ve “Radyo Frekans” benzersiz birleşimi sayesinde “Yüz” ve “Vücut” ta  üstün sonuçlar sunar.

 

Tam bir müşteri memnuniyetini tecrübe edin

İlk defa bir medikal estetik cihaz acı olmadan gerçek klinik sonuçlar sağlayabilmektedir. Müşterileriniz anlık sonuçlara dikkat edecekler ve cilt yapısı ve kalitesinde uzun dönemli değişikliklerin keyfini süreceklerdir. 

 

Rahatlamayı deneyin

Freeze ‘in ergonomik başlıkları konforunuz için özel olarak tasarlanmıştır. Freeze ile yorulmadan ve kaslarınız tutulmadan tüm gün çalışabilirsiniz. (MP)2 teknolojisi, uygulama bölgesinde hiçbir cihazın ulaşamadığı kadar yüksek ısıyı hızlı ve homojen olarak ağrısız ve sızısız olarak sağlar. Bu yüksek sıcaklığı korumak basit ve kolaydır.


Algılanabilir çalışma ortamı deneyimi

Freeze’in özgün dokunmatik ekranı sizi uygulama süresince detaylı bir eğitim ihtiyacı olmadan adım adım yönlendirir. Kullanımı oldukça kolay olan anlaşılabilir program yönetim sistemi öğrenme eğrisini kısaltır ve risksiz uygulamalara destek olur.

 

Uygulama başlığı teknolojisinde bir devrim

Yeni Venus Freeze başlıkları, medikal estetik piyasasında dönüm noktasını temsil eder. El probları elinize rahat bir şekilde uyması ve müşterilerinizin fiziksel yapısıyla iyi bir şekilde çalışılması için özel olarak tasarlanmıştır.

 1. Yeni patentli teknoloji – piyasada gerçekten çalışan teknolojilere duyulan özlem
 2. Ağrısız ve sızısız bir uygulama – sonuç alınan keyif verici bir tedavi
 3. Tek kullanımlık ürün gerektirmez = Freeze cihazının getirisi kliniğin geliridir
 4. Daha güçlü RF = Daha kısa sürede daha etkin sonuçlar yani kısa uygulama süresi daha fazla sayıda müşteri  
 5. Kolay kullanım – Ergonomik el probu yorulmadan tüm gün çalışmayı kolaylaştırır. Kolay kullanım uzmanın keyifli uygulama yapmasına ve sistemi zevkle tanıtmasına yardımcı olur.
 6. Kolay öğrenim süreci – Kısa sürede öğrenilebilen yazılım ve kullanım olup sadece bir kişinin kolayca yürütebileceği işlemdir  
 7. Freeze yüz ve vücut uygulamalarını birlikte yapma olanağı sağlar.


Pulslu Manyetik Alan (PMF)

 • Pulslu Manyetik alan oluşumu: A – Fibro blast çoğalması B - Anjiojenez (ince kan damarları oluşturur). C – Yeni Kolajen (A, B ve C temalarının doğruluğu yüzlerce bilimsel çalışmada ispatlanmıştır). Bu özellik, cihazın hiçbir diğer teknolojinin ulaşamayacağı kadar cilt yapısında bir değişim oluşturduğunu göstermektedir.
 • PMF termal bir mekanizma ile etki etmez. (ağrı ve sızı oluşturmaz)
 • (MP)² teknolojisi patentlidir. (MP)² teknolojisinin her iki farklı tekniği FDA onayına sahiptir.
 • Venus firması PMF bazlı estetik uygulamalarda FDA onayı alan ilk ve tek firmadır.  

Radyo Frekans (RF)
 • Çok kutuplu RF sisteminde kullanılan gelişmiş algoritma hastaların ısı sıçramaları nedeniyle ağrı ve sızı duymalarını önleyici bir özelliktedir. (bakınız tanıtım ppt.). Bu 3’üncü jenerasyon RF Güvenlik olgusunu tehlikeye atmadan gücü (Watt) yükseltme olanağı sağlamaktadır. Praktikteki faydası daha geniş cilt yüzeylerini piyasadaki tüm diğer benzerlerine kıyasla çok daha hızlı ısıtabilmesidir. Bu hızlı ısıtma özelliği Klinik açıdan ağrısız ve sızısız sonuçların daha etkili alınmasında bir etkendir.
 • Freeze azami 150W RF çıkış gücüne sahiptir ve piyasadaki en yüksek güçtür. Bu da terapi süresinin kısalmasında önemli bir etkendir.
 • Kıyaslandığında Syneron’un Vela Shape modeli azami 60W. Pollogen’in Maximus modeli azami 50W. Endymed’in 3 Deep modeli azami 60W. Viora’nın Reaction modeli azami 50W. seviyesindedir. Bazı mono polar RF cihazları daha yüksek Watt seviyelerine (Thermage veya Accent) rağmen monopolar sistemlerde enerji kaybı olağanüstü olduğundan asla Bi, tri veya çoklu-polar RF sistemleri ile karşılaştırılamaz.
 • RF nüfuz etme derinliği “Australian journal of Cosmetic surgery & Medicine” dergisinde yayınlanan bir bilimsel araştırmada in vivo olarak ölçümlenerek kanıtlanmıştır. Hiçbir firmanın ürünü bu tür bir yayına sahip değildir.

 

Venüs Freeze Yeniliği


Venus FREEZE® ileri teknolojisi sayesinde vücudun tüm bölgelerinde ağrısız ve sızısız yüksek beklentileri karşılayan bir cilt toparlama ve sıkılaştırma yapabilmektedir.
Özellikle batın bölgesi, yüz, kollar ve baldırlarda tamamen ağrısız bir toparlamayı yaparken bir SPA uygulaması seviyesinde konfor ve keyif sunar.


Manyetik Puls teknolojisinin (MP2) eşanlı olarak uygulamada kullanılabildiği tek patentli sistem olarak cilt kırışıklıklarının ve buruşuklarının giderildiği “FDA” onaylı tek sistemdir.